Publikacje

Wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport

Wózek Mima Xari Sport to doskonały wózek wielofunkcyjny. Został on wyposażony w nowe większe siedzisko dla dziecka, które zapewnia znacznie wyższy komfort podczas spacerów. Dzięki większemu siedzisku nadaje się dla większych dzieci, a przy tym zachowuje swój niepowtarzalny styl i elegancję. Bardziej sportowe wykończenie i tradycyjne materiały nie sprawiają, że produkt odbiega od wózków w stylu mima. To rozwiązanie idealne dla rodziców, którzy chcą używać tego produktu już od narodzin dziecka.

W przeciwieństwie do poprzednika nie posiada on już ukrytej gondoli w siedzisku. Umożliwia to używanie tego produktu tuż od narodzin dziecka dzięki dodatkowej gondoli Mima Xari Sport. Gondola została tak zaprojektowana, aby można było ją zamontować na  dowolnym stelażu Mima Xari. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z niej jednakowo przez użytkowników każdego z modeli. Aby zamontować taką gondolę, wystarczy zakupić odpowiednie adaptery do wózka.

Wózek Mima Xari Sport i jego zalety

Niewątpliwie ogromną zaletą tego produktu, tak jak w przypadku poprzednika jest możliwość ustawiana siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Rodzić w zależności od potrzeb maluszka może w bardzo łatwy sposób zmieniać położenie siedziska. Samo siedzisko może zostać rozłożone w 3 różnych pozycjach. Dodatkowo posiada także 2 poziomy wysokości.

Dzięki temu maluszek może podróżować w jak najwygodniejszej pozycji. Siedzisko posiada także zaprojektowany na nowo regulowany podnóżek oraz specjalną budkę chroniącą przed promieniami UV. Budka posiada specjalne okienko, które pozwala obserwować rodzicowi maluszka.  Wielofunkcyjny wózek Mima Xari Sport można złożyć razem z zamontowanym siedziskiem. Ułatwia to znacząco jego transport.

Wózek wielofunkcyjny – dla kogo?

Ten wózek wielofunkcyjny przeznaczony jest dla rodziców ceniących sobie niebagatelny wygląd i funkcjonalność. Wózka można używać od narodzin dziecka przez bardzo długi okres. Nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja ułatwia transport wózka i pozwala na sprawne manewrowanie podczas spacerów. Zapewnia wygodę zarówno maluszkowi jak i rodzicowi.