Medycyna, zdrowie, uroda

Worki i wkłady do kosza na pieluchy higienicznym rozwiązaniem

Pieluchy jednorazowe, tak samo jak chusteczki nawilżane znacząco ułatwiają wykonywanie podstawowych czynności przy małym dziecku. Pampersy są komfortowe nie tylko dla rodziców ale i dzieci, gdyż nowoczesne technologie, stosowane przez producentów pozwalają na swobodny dopływ powietrza oraz doskonale chłoną wilgoć, co w efekcie zapobiega powstawaniu bolesnych zmian skórnych. Warto jednak wybierać pampersy pochodzące od znanych i renomowanych producentów, które nie zawierają substancji zapachowych oraz są całkowicie bezpieczne dla maleństwa. Jedynym problemem może okazać się ciągłe wyrzucanie zużytych pieluch, jednak na rynku pojawiają się nowe rozwiązania. Poznaj kosze na zużyte pieluchy oraz wkłady i worki do kosza na pieluchy.

Kosz na zużyte pieluchy 

Specjalny kosz na pampersy to doskonałe rozwiązanie. Dzięki dyskretnej obudowie i modnym kształcie produkt można umieścić w sypialni bądź łazience. Co ważne, kosz skutecznie zatrzymuje nieprzyjemne zapachy, zarazki oraz bakterie. Aby optymalnie skorzystać z zalet produktu niezbędne są wkłady do kosza na pieluchy. Dedykowane wkłady ułatwiają szybkie opróżnianie pojemnika.

Rodzic nie musi wyciągać pojedynczych pampersów, a przede wszystkim w trakcie wyrzucania zawartości nie czuć w pomieszczeniu charakterystycznych zapachów. Kosz posiada opływowy kształt, oraz tak zaprojektowany otwór aby opiekun bez problemu mógł jedną ręką wyrzucić zużytą pieluszkę. Kosz na brudne pieluchy występuje w różnych wersjach kolorystycznych, między innymi jasno szarym, błękicie oraz różowym, dzięki czemu artykuł można łatwo dopasować do pokoju dziecięcego. Co ważne, kosz posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Wybór worków – jakie wkłady do kosza na pieluchy wybrać?

Jednak aby optymalnie skorzystać z wszystkich możliwości produktu warto zainwestować w jednorazowe worki do kosza na pieluchy. Bardzo ważne jest, aby wkłady i worki pochodziły od tego samego producenta, gdyż tylko wtedy są idealnie dopasowane do kosza. Jednorazowe worki mieszczą nawet 25 zużytych pampersów, co często pozwala na wymianę jedynie raz w tygodniu.  Worki wykonane są z odpowiedniego materiału oraz oznakowane. Kosz będzie z pewnością doskonałym prezentem dla młodych rodziców, którzy większość czasu poświęcają opiece nad nowym członkiem rodziny.

Wkłady i worki do kosza na pieluchy znajdziesz tu: https://kosznapieluchy.pl/produkty/