Publikacje

Trafiony pomysł na prezent!

Prezenty ślubne

Ślub to najważniejszy dzień w życiu dla wielu osób. Bowiem tego dnia Państwo Młodzi przysięgają sobie miłość przed Panem Bogiem. Rozpoczynają nowy rozdział, wspólną drogę przez życie.

Tego dnia zaproszeni goście bawią się na weselu, składają życzenia i wręczają podarunki.

Większość gości stawia na podarunek pieniężny. Wręczają kopertę z konkretną kwotą. Oczywiście, pieniądze bardzo przydają się Młodej Parze na ich nowej drodze. Co w przypadku gdy Państwo Młodzi nie potrzebują pieniędzy, bo mają ich wystarczająco dużo? Wówczas liczą na wyjątkowe prezenty.

Zdublowane prezenty ślubne

My, w roli zaproszonych gości, musimy być kreatywni. Jeżeli postawimy na zestaw sztućców lub robota kuchennego istnieje duże prawdopodobieństwo, że prezent zostanie zdublowany. Małżonkowie z pewnością nie będą zadowoleni wychodząc z własnego wesela z trzema zestawami sztućców i pięcioma robotami kuchennymi.

Bądźmy zatem oryginalni. Musimy wymyślić coś wyjątkowego.

Jeśli nasz budżet nie jest ograniczony warto wręczyć Młodym bilety na nietuzinkowe wakacje. Romantyczny Paryż i jego słynna wieża Eiffla będzie idealnym wyborem. Jeżeli Młodzi są ludźmi rozrywkowymi, lubiącymi adrenalinę, jak najbardziej można im zafundować skoki na bungee lub spadochronie.

Państwo Młodzi lubią sport? Bilety na mecz na pewno sprawią im radość. Każdy kibic z wdzięcznością przyjąłby taki prezent, dzięki któremu mógłby obejrzeć mecz na żywo, a nie tylko w telewizji.

Drogie prezenty ślubne

Nie stać nas na takie drogie niespodzianki? Zróbmy album. Taki prezent nie jest wcale banalny. Zapewne każdy ucieszyłby się oglądając album ze swoimi zdjęciami od narodzin aż do chwili obecnej. Wyjątkowa książka przedstawiająca historię życia. Zróbmy album własnoręcznie. Państwo Młodzi na pewno docenią ile pracy w to włożyliśmy. Nie wspominając już o zdjęciach, o które musimy poprosić najbliższych Młodej Pary.

Jeśli już mowa o zdjęciach, wyjątkowym prezentem będzie fototapeta. Państwo Młodzi urządzają swój nowy dom? Fototapeta z ich zdjęciem ślubnym w sypialni to świetny pomysł. Fototapety cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz więcej ludzi umieszcza je w domu, ozdabiając wnętrze.

Oczywiście, nie uda nam się takiego prezentu podarować w dniu ślubu, gdyż dopiero tego dnia zostaną wykonane zdjęcia ślubne. Jednak Państwo Młodzi, poinformowani o spóźnionym prezencie, ostatecznie będą bardzo zadowoleni.

Prezenty, które szczególnie odnoszą się do danych osób (album, bilety na wymarzone wakacje) sprawiają więcej radości, niż prezenty ogólne, które można podarować każdemu.

 

Źródło inspiracji: https://321prezent.pl