Medycyna, zdrowie, uroda

Soft lifting delikatny zabieg modelujący

Medycyna estetyczna zyskuje obecnie coraz więcej zwolenników. Jednak kojarzone z poprawianiem swojej naturalnej urody są także niedogodności w postaci bólu i uciążliwej rekonwalescencji. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, rozwijają się również metody stosowane w medycynie estetycznej i powstają rozwiązania, takie jak Soft Lifting.

Soft lifting – działanie zabiegu

Medycyna estetyczna ma na celu poprawianie naturalnej urody i atrakcyjności oraz opóźnianie widoczności oznak starzenia się. Zabiegi liftingujące kojarzą się głównie z poprawianiem owalu twarzy oraz wygładzaniem poszczególnych części twarzy. Lifting w standardowej formie jest jednak zabiegiem nieco inwazyjnym.

Soft lifting jest doskonałą alternatywą, ponieważ działa wygładzająco na całą skórę na twarzy, a dodatkowo działa wypełniająco na zmarszczki. Zabieg wspomaga także naturalne procesy regenerujące i odmładzające, jakie wykazuje skóra. Widocznymi efektami zabiegu Soft Liftingu jest poprawia napięcia skóry, zredukowanie nieestetycznych sińców pod oczami i wymodelowanie zarysu ust.

Skóra twarzy zyskuje młodszy wygląd, jędrność i odżywienie. Ogromną zaletą i jednocześnie charakterystyczną cechą zabiegu są natychmiastowo widoczne efekty. W przypadku standardowego liftingu twarzy, pierwsze efekty widoczne są po zakończeniu długiej rekonwalescencji, która bywa bolesna i bardzo niekomfortowa.

Przebieg zabiegu

Soft lifting to zabieg polegający na aplikowaniu kwasu hialuronowego, przy pomocy miękko zakończonej kaniuli. Dzięki temu zabieg jest delikatny dla skóry i nie powoduje naruszenia struktruy naczynek oraz nerwów pod skórą. Wprowadzenie kwasu hialuronowego za pomocą zabiegu Soft Liftingu przynosi bardzo naturalne efekty, które wyraźnie poprawiają wygląd i nawilżenie skóry na twarzy poddanej zabiegowi.

Brak bólu i dyskomfortu podczas zabiegu to zdecydowana zaleta i zachęta do wykonania Soft Liftingu dla osiągnięcia zadowalających i poprawiających wygląd efektów na skórze całej twarzy.

Przeciwwskazania i skutki uboczne zabiegu

Jako nieinwazyjny zabieg, Soft Lifting nie wykazuje niepożądanych skutków ubocznych, pod warunkiem unikania ekspozycji skóry na słońce przez okres około 2 tygodni. Zabiegu nie należy wykonywać w czasie ciąży oraz karmienia piersią, w przypadku chorób autoimmunologicznych, nowotworowych oraz zdiagnozowanych zakażeń skóry.

Przy zachowaniu ostrożności i zastosowaniu się do wszystkich zaleceń, zabieg przynosi efekty natychmiastowo i bez uciążliwych dolegliwości w trakcie długiej rekonwalescencji.

Więcej informacji: https://medikapoland.pl/pl/content/97-soft-lifting