Publikacje

Projekt domu przy Przyjemnej 12 Bis opcją dla minimalistów

Planując zakup albo budowę własnego domu stajemy przed koniecznością zainwestowania w jego projekt. Mamy tutaj dwie podstawowe opcje: możemy albo postawić na sprawdzonego architekta, który uszyje projekt pod naszą miarę, robiąc wszystko w taki sposób, jaki nam odpowiada, albo też zakupić gotowy projekt.

Pierwsza metoda wiąże się oczywiście z ogromnym wydatkiem i nie zawsze jest dobra – druga z kolei jest sprawdzona już przez wcześniejszych nabywców danego projektu. Jest nie tylko tańsza, ale może też być po prostu wystarczająca i spełniająca nasze oczekiwania.

Weźmy jako przykład projekt domu przy Przyjemnej 12 Bis (zobacz projekt przy przyjemnej 12), cieszący się coraz większą popularnością i stale pozyskujący sobie osoby, które decydują się na zainwestowanie w niego. Dlaczego i my powinniśmy się na niego zdecydować?

Zalety Projektu dom przy Przyjemnej 12

Decydując się na wspomniany powyżej projekt możemy mieć pewność, że postawimy nie tylko na tani (zarówno w budowie, jak i późniejszej jego eksploatacji), ale też po prostu przepiękny i inteligentnie przemyślany jeżeli chodzi o rozkład dom, w którym odnajdą się zarówno fani minimalizmu, jak i przepychu.

Poza trzema dużymi pokojami głównymi umożliwia on adaptację wysokiego poddasza (również pod kątem pomieszczenia mieszkalnego), a cały parter jest rozegrany w taki sposób, aby każde pomieszczenie było tu ze sobą odpowiednio skomunikowane.

Dodatkowo na parterze znalazło się miejsce na rozległy open space, łączący w sobie duży aneks kuchenny z przestronnym salonem. Wszystko z duchem nowoczesności i współczesnych trendów!

Parterówka – czy sprawdzi się i u nas?

Mamy dużą rodzinę i zastanawiamy się, czy projekt domu przy Przyjemnej 12 Bis sprawdzi się i w naszym przypadku? Powinniśmy być spokojni – pomimo bycia „parterówką”, czyli ulokowania wszystkich pomieszczeń (oprócz strychu, wspomnianego powyżej) dom z tego projektu jest przestronny i z łatwością pomieści również i nieco większą rodzinę!