Publikacje

Prace na wysokościach Wrocław – zadbaj o dom

Zachowując czystość w swoim domu, a co równie ważne, w odpowiedni sposób go konserwując, opiekujesz się jednocześnie swoją rodziną. Niestety nie wszystkie czynności możemy wykonać sami. Prace na wysokości przy czyszczeniu elewacji, myciu okien, czy odśnieżaniu dachu mogą być nie tylko trudne w realizacji, ale przede wszystkim niebezpieczne dla Twojego zdrowia, a nawet życia. Bez względu na to jak duże jest Twoje zlecenie, pozwól, żeby zajęli się tym zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Prace na wysokościach Wrocław – zadbaj o wygląd swojego domu

Elewacja domu to nie tylko jego piękny wygląd. Musimy pamiętać, że na powierzchni Twoich czterech ścian oprócz zwierzęcych odchodów często rosną różnego rodzaju grzyby, a także grupy bakterii. Mogą być niebezpieczne dla zdrowia Twoich bliskich.

Nasza firma używa specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń. Mimo pracy na wysokości używamy myjek ciśnieniowych, a także profesjonalnych preparatów, które wykończą wszystkie rodzaje zagrażających Wam drobnoustrojów. Dodatkowo nie musisz bać się o uszkodzenia Twojego domu – indywidualnie dobieramy urządzenia, a także środki do rodzaju elewacji, aby zapewnić najwyższy poziom usług.

Mycie okien i parapetów

Nie każdy rodzaj zanieczyszczeń, które widzimy na oknach jest skutkiem warunków atmosferycznych. Tymi najbardziej niebezpiecznymi, z czego nie zdajemy sobie często sprawy, są ptasie odchody, które gromadzą się na oknach i parapetach. Są one siedliskiem drobnoustrojów, a te mogą powodować u człowieka szereg różnego rodzaju schorzeń, np. toksoplazmoze, czy ptasią grypę.

Dlatego tak ważne jest, aby regularnie usuwać wszelkie zabrudzenia. Pracując na wysokościach za sprawą bakteriobójczych preparatów zadbamy, aby Twoje okna i parapety nie były tylko krystalicznie czyste, ale także w stu procentach bezpieczne.

Nie narażaj swojego życia, aby wykonać prace na dużych wysokościach. W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie Twoich bliskich zrobimy to za Ciebie. Daj sobie pomóc, a zagwarantujemy najwyższą jakość usługi.

Prace na wysokościach Wrocław – zobacz czynności, które wchodzą w skład usługi: http://mycie24.pl/prace-na-wysokosciach-wroclaw.html