Publikacje

Jaką wybrać nagrzewnice powietrza?

Suszarnia kukurydzy składa się z warstwy przechowywania, warstwy suchej, warstwy hartowania, sekcji chłodzenia, organizacji wyładunku ziarna, organizacji awaryjnego wyładunku ziarna, wieży, organizacji zasysania gorącego powietrza, organizacji usuwania wilgoci, organizacji wentylatora gorącego powietrza, organizacji wentylatora chłodzącego, niezbędnego silnika i innych komponentów Powszechnie stosowane w dużych projektach przechowywania ziarna. Nadaje się do suszenia ryżu, sorgo, soi, kukurydzy, pszenicy i innych ziaren.

Nagrzewnice powietrza do suszarni kukurydzy są rzadko produkowane i stosowana. Zaletą chłodzenia przeciwprądowego jest to, że naturalny zimny wiatr może zwiększyć szybkość chłodzenia i w konsekwencji zmniejszyć wysokość sekcji chłodzącej.

Wieża do suszenia kukurydzy na gorące powietrze

Nagrzewnice do suszarni kukurydzy i piece na gorące powietrze mogą pracować na materiałach z biomasy, takich jak węgiel drzewny, węgiel kamienny, odpady drzewne, łuski ryżowe, kolby kukurydzy lub inne. Wykorzystując niskotemperaturowy proces suszenia z mieszanym przepływem, suszarka ma doskonałą wydajność, suszona kukurydza ma niski współczynnik tarcia, niską prędkość mielenia, wysoką kiełkowalność, dobry kolor, odpowiedni stopień suszenia i dobrą jakość ryżu.

Wieżowa suszarnia do kukurydzy o dużej wydajności

Zintegrowana jednostka sterująca i precyzyjna temperatura w wieży do suszenia kukurydzy http://heyk.pl/nagrzewnice-do-suszarni-kukurydzy/ wdrażają technologię wielopunktowej kontroli jednostki w urządzeniu grzewczym z falą elektromagnetyczną na podczerwień, która może kontrolować przepływ promieniowania każdej jednostki z zewnątrz, co jest bardzo wygodne do kontrolowania absorpcji. Obiekt jest ogrzewany w różnych punktach w kierunku poprzecznym.

Maszyna do suszenia ziarna ryżu

Ryż jest rośliną spożywczą o największym zapotrzebowaniu na suszenie w moim kraju, a następnie rzepak, kukurydza, pszenica i tak dalej. Suszenie, jako proces pozbiorczy, jest jednym z kluczowych ogniw w całym procesie mechanizacji produkcji zbóż. Związek ten może wydawać się niewielki, ale ma coś wspólnego ze zwiększeniem dochodów rolników. Ogólna tendencja jest taka, że suszarnia zastępuje suszenie naturalne.