Medycyna, zdrowie, uroda

Co na prezent dla miłośników sportu

Jeśli musisz lub chcesz kupić drobny, niedrogi, jednak praktyczny prezent dla osoby lubiącej aktywność fizyczną to koniecznie musisz przeczytać nasz artykuł. Opiszemy w nim dwa idealne dla sportowców gadżety: opaska sportowa „Smartband Fitness” oraz Metalowy smartwatch sportowy z kamerą. Tego typu gadżety sportowe powinny przypaść do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie ruch na świeżym powietrzu.

Opaska sportowa „Smartband Fitness”

 

Opaska sportowa to idealny gadżet dla osób uprawiających sport i nie tylko. Będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego. Zarówno dla tych co chcą zwiększyć swoją aktywność fizyczną, jak i tych którzy szukają nietypowej i bardziej funkcjonalnej alternatywy dla zwykłych zegarków. Poza podstawową funkcją wyświetlania czasu, daje wiele innych możliwości takich jak:

  • mierzenie dystansu jaki pokonaliśmy danego dnia,
  • mierzenie ilości kroków,
  • oblicza ilość kalorii jaką spaliliśmy w ciągu dnia,
  • powiadomienia o wiadomościach i połączeniach,
  • pokazuje powiadomienia z aplikacji jak Facebook, Twitter,
  • monitoruje sen,
  • monitoruje poziom tlenu we krwi,
  • mierzy tętno,
  • przypominają o nawodnieniu,
  • posiada inteligentny budzik.

Łączymy ją z telefonem poprzez bluetootha, wiec jeśli byśmy ją gdzieś położyli możemy ją odnaleźć dzięki aplikacji w naszym telefonie. Taka opaska może być idealnym dodatkiem do ubioru, bo jest delikatna i nie zajmuje dużo miejsca na nadgarstku. Wszystkie funkcje jakie opisaliśmy posiada opaska Smart Band Fitness

Zegarek idealny dla miłośników sportu

Każdy miłośnik sportu, który wykonuje się, poza domem wie, jak kłopotliwe jest wtedy odbieranie telefonów czy sms-ów. W obecnych jednak czasach nie jesteśmy w stanie zupełnie z tego zrezygnować i kontakt ze światem chcielibyśmy mieć zawsze.

Niezależnie czy sportem, jaki uprawiamy, jest jazda na rowerze, czy bieganie, to doskonałym wyjściem umożliwiającym kontakt z osobami jest smartwatch. Ów zegarek pozwala na bardzo szybkie odczytywanie wiadomości, rozmów, a także wszelkich powiadomień, jakie mogą nam przyjść w trakcie uprawiania ulubionej dyscypliny sportu.

Zegarek stał się bardzo popularny i rzeczywiście modny, jednak należy dobrać materiał, który zagwarantuje nam większą trwałość i ciekawszy często wygląd. Możemy także dobrać takie opcje, które mają wbudowaną kamerę i wiele innych funkcji.

To sprawi, że mamy wszystko w jednym miejscu, zamknięte w małym poręcznym zegarku, który nie przeszkodzi nam w wykonywaniu żadnej czynności. Jest to dobra opcja nie tylko na niemal każde warunki pogodowe, bo ma on przeznaczenie wodoodporne.

Inne ciekawe gadżety dla sportowców znajdziesz w sklepie: https://picco.pl/pol_m_Gadzety-dla-sportowcow-596.html