Publikacje

Aplikacja Olavia – Twoje Taxi w Oleśnicy

Dlaczego w dzisiejszych czasach wybieramy przejazdy taksówkami? Ponieważ oczekujemy przede wszystkim bezpieczeństwa i wygody, której nie zapewnia komunikacja miejsca. Niestety często się zdarzało, że zaufanie było także nadwyrężane przez wiele firm przewozowych – dlatego tak trudno czasami jest wybrać odpowiednie rozwiązanie. Sytuacja w Waszym mieście uległa jednak zmianie. Oleśnica ma w końcu Taxi na jakie zasługuje. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Sytuacja pandemiczna na świecie wymusiła na wszystkich nas pewne ograniczenia. Nie każdy jednak się do nich stosuje. Nam nie jest wszystko jedno i robimy co tylko możliwe, aby zagwarantować najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Dostosowujemy więc nasze samochody do sytuacji, dezynfekujemy je, a także odpowiednio zabezpieczamy – minimalizując ryzyko jakiegokolwiek zagrożenia.

To jednak nie wszystko – nasza flota to sprawdzone auta, serwisowane w specjalistycznych warsztatach. Dodatkowo nasi kierowcy to nie ludzie z przypadku. Wszyscy zostali dokładnie sprawdzeni w procesie rekrutacji przede wszystkim pod względem ich umiejętności prowadzenia pojazdów. Mamy więc pewność, że nasze taxi w Oleśnicy zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Wygoda i zrozumienie potrzeb

Jesteśmy na rynku już wiele lat. Przez ten czas zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, aby zrozumieć potrzeby naszych klientów. Dbamy więc, aby wybór naszej usługi wiązał się z wysokim standardem i wygodą.

Pilnujemy, aby nasze samochody były czyste, zadbane – chcemy, żeby podróż z nami była przyjemna i komfortowa. Rozumiemy także, że w życiu zdarzają się różne sytuacje, dlatego służymy pomocą. Jeśli potrzebujesz zakupów, prezentu dla partnera, czy partnerki, albo rozładował Ci się akumulator – zadzwoń, a nie zostawimy Cię samego.

Zaufanie – nam nie jest wszystko jedno

Olavia to zaufana taxi w Oleśnicy. Jesteśmy zawsze na czas, o wyznaczonej godzinie. Za każdym razem wybieramy najkrótsze i najszybsze trasy, ponieważ szanujemy Twój czas i pieniądze. Nam nie jest wszystko jedno, chcemy, abyś i Ty do nas wrócił, tak jak tysiące innych klientów, dla których jesteśmy pierwszym wyborem. Oleśnica ma taxi – wybierz nas.

Źródło: https://olesnicataxi.pl